Angajam Responsabil Investitii

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- responsabil cu toate investitiile din cadrul companiei

- responsabil cu intocmirea si urmarirea planului de investitii din cadrul companiei

- responsabil cu realizarea si respectarea bugetului aprobat de conducere

- va propune solutii tehnice, va analiza costurile si calitatea ofertelor primite de la diversi furnizori

- va mentine legatura cu furnizorii si va face in permanenta studiu de piata

- initiaza si dezvolta noi concepte si proiecte pentru investitii si sprijina proiectele strategice aflate in derulare

- evalueaza noile oportunitati de afaceri si identifica noi colaboratori si furnizori

- raspunde de respectarea termenelor agreate de comun acord cu conducerea si incadrarea in proiectul si bugetele stabilite ;

CERINTE

- bun negociator

- cunostinte solide de desen tehnic

- cunostinte de desen tehnic

- permis de conducere

- experienta in negociere cu furnizorii

- capacitate de gestionare a bugetului

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu