Angajam montator mobila

SC CASA RUSU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-transportarea catre clienti a produselor de mobilier in siguranta si la timp;
-asamblarea/demontarea corecta a pieselor de mobilier conform schitelor de montaj si a instructiunilor fabricantului;
-manipularea produselor de mobilier;
-folosirea si intretinerea masinii de serviciu conform politicii firmei;
-completarea foilor de parcurs si a diverselor situatii cerute de conducere

CERINTE

experienta minim 1 an in domeniul montajului de mobilier;
-studii medii absolvite;
-cunostinte de interpretare a desenului tehnic;
-posesor al permisului de conducere categoria B si experienta de min. 2 ani in conducerea autoutilitarelor de 3,5 tone;
-disponibilitate program prelungit;
-persoana serioasa si responsabila.

BENEFICII OFERITE

-Oportunitate de angajare intr-o companie stabila;
-Pachet de beneficii raportat la performanta

DESCRIEREA FIRMEI

productie si comercializare de mobilier