ANGAJAM MANAGER ZONAL VANZARI

Matrix Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Prospectarea si stabilirea contactului cu potentiali clienti, mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii existenti
-Negocierea preturilor si a conditiilor contractuale de furnizare a produselor, intocmirea si transmitrea ofertelor
-Urmarirea procesului de vanzare de la lansarea comenzii pana la finalizare, conform detaliilor tehnice si economice

CERINTE

-studii superioare finalizate
-limba engleza (nivel mediu)
-experienta in vanzari minim 2 ani
-portofoliu clienti
-permis de conducere minim categ B
-aptitudini de negociere si comunicare
-atitudine flexibila, orientare spre client

BENEFICII OFERITE

-Salar fix+bonus motivant din vanzari pe baza unei grile de profit
-Masina de serviciu
-Telefon, Laptop

Companie din Cluj-Napoca care activeaza in domeniul IT&C, fiind intr-o continua dezvoltare si extindere. Portofoliul nostru de produse cuprinde o gama diversificata, incepand de la produse IT si software pana la solutii complete de printing si securitate/supraveghere - de aici si motto-ul nostru: "Matrix Solutions - Your Only Solution!" - ; ne adresam strict persoanelor juridice si institutiilor publice, portofoliul nostru avand o paleta larga de clienti din Judetul Cluj si nu numai.