Angajam Inginer Service Masini Unelte

TONGTAI EAST EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

--Intretinere masini-unelte cu comanda numerica

Tongtai East Europe Srl este o companie olandeza infiintata in 2008 ca si filiala a Tongtai Europe bv din Olanda pentru a acorda suport tehnic si comercial dealerilor de masini-unelte Tongtai din Centrul si Estul Europei cu ocazia expozitiilor prin livrarea rapida din stoc a masinilor Tongtai, instalarea de masini complexe precum si livrarea de piese de schimb.

Pentru mai multe informatii privind activitatea companiei noastre, va rugam sa consultati site-ul Tongtai Europe www.tongtai.eu.

CERINTE

-studii superioare tehnice (specializarea electronica, roboti industriali sau masini-unelte)
-experienta intr-un post similar de min. 5 ani;
-permis de conducere categ B
-disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate;
-cunostinte de operare, programare, intretinere masini-unelte cu comanda numerica: cunoasterea parametrilor masinilor-unelte cu comanda numerica si procedura de modificare a acestora, cunoasterea modului de comunicare intre PC si calculatorul masinilor-unelte confectionare cabluri de comunicatie;
-cunostinte privind modul de lucru PLC;
-spirit de echipa, responsabilitate, seriozitate, promptitudine, calm in relatiile cu clientii;
-cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
cunostinte operare PC: Ms Office

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant;
telefon mobil,laptop;
masina de serviciu.
bonuri de masa

Puteti trimite CV-uri si pe adresa info @ cmie.ro

promovarea şi vânzarea de maşini-unelte cu comandă numerică, precum şi activităţi de service profesional şi consultanţă