Angajam Gestionar si Tehnician telecomunicatii

Evolution HCC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam Gestionar cu domiciuliul in Timisoara cu si fara experienta pentru o companie multiinationala producatoare de produse farmaceutice si naturiste

Experienta ca Gestionar NU este obligatorie dar este necesara seriozitatea si onestitatea

Recrutam si Tehnician telecomunicatii in Timisoara si Cluj Napoca cu si fara experienta in domeniu.

Aplicatiile se trimit pe email: office@evolution-hcc.ro

Aplicatiile sau intrebarile se trimit pe email: office@evolution-hcc.ro CU MENTIUNEA pentru postul de Gestionar sau Tehnician

CERINTE

Cerinta obligatorie pentru pozitiea de Gestionar: Candidatii trebuie sa fie dispusi sa gireze cu un imobil sau cu un teren pentru gestiunea avuta.

Cerinte pentru tehnician: seriozitate si onestitate

BENEFICII OFERITE

Oferta salariala atractiva plus bonusuri

DESCRIEREA FIRMEI

servicii