Angajam Asistent Manager si Expert Contabil

SC Target International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Cerinte Expert Contabil:
- Contabil autorizat/ Expert Contabil, membru CECCAR ( avantaj carnet vizat pe anul in curs);
- Studii Economice;
- Experienţa profesională de minim 5 ani în evidenţă contabilă analitica şi sintetică, declaraţii fiscale, salarii, inclusiv bilanţ contabil;
- Experienta in resurse umane(avantaj curs Inspector Resurse Umane);
- Cunostinte optime de WinMentor;
- Cunostinte de legislatie financiara si legislatia muncii actualizate;

Cerinte Asistent Manager:
- Abilitati de analiza si sinteza;
- Persoana dinamica;
- Disponibilitate la program de lucru full-time/prelungit in perioadele mai aglomerate;
- Operare Pachetul Microsoft Office:(Word, Excel, Power Point), internet;
- Constituie avantaj: Experienta Resurse Umane(Curs Inspector Resurse Umane), Posesor/oare de permis de conducere categ. B.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, se negociaza in functie de performanta
si experienta, direct cu angajatorul.
Beneficii: bonuri de masa.

TARGET INTERNATIONAL SRL a fost infiintata in 2009 de domnul Haci Evrensel în Cluj, ROMÂNIA.

TARGET INTERNATIONAL SRL s-a consacrat prin constructia de autostrazi.

Fiind o companie in continua dezvoltare, orientata catre CLIENT, actualmente activeaza si in domeniul curateniei(pentru persoane fizice sau juridice, generala sau de intretinere, pentru spatii comerciale, dupa petreceri, etc.).

MISIUNEA COMPANIEI IN CONSTRUCTII este de a satisface asteptarile clientilor nostri prin completarea lucrărilor prompte și de buna calitate cu SSM (sănătate, securitate și mediu) pe tot parcursul procesului de construcție.

MISIUNEA COMPANIEI IN CURATENIE este de a oferi un nivel ridicat de satisfactie prin CALITATE. Target-ul nostru: sa oferim clientilor mai mult timp liber pentru familie, profesie si distractie!!!

ANGAJAMENT Spunem ce facem si facem ce spunem& Ne asumam responsabilitatea propriilor actiuni& Actionam in interesul companiei

RESPECT Ne respectam clientii, colegii si munca intreprinsa pentru ca doar respectandu-i pe ceilalti vom fi respectati

MUNCA DE ECHIPA – In compania noastra angajatii impartasesc opiniile in mod deschis & discuta si isi fac cunoscute punctele de vedere vis-a-vis de probleme, nu persoane& orice angajat sustine intru totul deciziile echipei& in executarea deciziilor se actioneaza prompt & se solicita si opinia celorlalti& toti angajatii se sprijina pentru atingerea obiectivelor