Angajam Coordonator productie

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestioneaza si coordoneaza resursele existente (oameni, materiale, echipamente) astfel incat sa onoreze comenzile clientilor in timpul promis;
• Conduce si supravegheaza procesul de productie
• Supravegheaza si coordoneaza personalul din subordine;
• Optimizeaza permanent procesul de productie;
• Stabileste reguli si proceduri de lucru.

CERINTE

Abilitati de coordonare a producției;
Experienta minima ntr-un mediu de productie,
Experienta în coordonarea unei echipe de producție este un avantaj;
Cunostinte de mase plastice / vopsitorie/ masini cu injectie
Cunoasterea lb. italiene - avantaj;
Persoana dinamica, intreprinzatoare, cu initiativa, isteata, abilitati de coordonare, orientare spre rezultate.
Disponibilitate de a lucra in ture

BENEFICII OFERITE

salariu fix
Tichete de masa
alte bonusuri

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare