Angajam Controlor Calitate

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-efectueaza si protocoleaza examinarile nedistructive prin procedeele pentru care este calificat

-raspunde de respectarea tuturor prevederilor procedurilor de control nedistructiv

-raspunde de claritatea si exactitatea documentelor pe care le elaboreaza

- interpreteaza si evalueaza rezultatele inspectiilor efectuate, în conformitate cu normele si reglementarile
cerute prin documentatie

- respecta prevederile din Sistemul de Management Integrat;

- intocmeste Rapoarte de neconformitate

CERINTE

- experienta pe un post similar de min.3 ani

- limba engleza la nivel avansat

-cunostintele de limba germana constituie un avantaj

- cunostinte desen tehnic

- studii tehnice

- cursuri de calificare si certificari in domeniu (Curs Examinari MT,US,VT,etc)

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu atractiv si posibilitate de dezvoltare profesionala intr-un mediu de lucru tanar si placut.