Angajam consultant vanzari

Skyfol Technologies SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promovarea si vinderea produselor firmei
-Interactioneaza cu clientii
-Receptioneaza cantitativ si calitativ marfurile intrate in gestiune
-Calcularea necesarului de material,aprovizionare de material
-Intocmeste documente aferente vanzarii
-Colaboreaza cu ceilalti membri ai echipei din departamentul de vanzari

CERINTE

-Abilitati de utilizare PC,Microsoft Office (word si excel la nivel avansat ) , Internet
-Nivel studii:studii medii,cel putin nivel liceal
-Posesor permis de conducere categ.B ( prezinta avantaj )
-Cunoasterea limbii maghiare ( prezinta avantaj )
-Atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv
-nu necesita ore suplimentare
-weekenduri si sarbatori legale libere

Firma noastra este o societate comerciala prezenta in 6 tari Europene.In Cluj Napoca firma Skyfol Technologies s-a deschis in anul 2010.Suntem distribuitori si aplicatori de folii.Avem folii de protectie termica,solara,decor si securitate.Cu experienta de 7 ani va oferim o linie completa de produse de calitate,o imagine remarcabila al produsului si un suport technic.