Angajam consultant clienti

Skyfol Technologies SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-informare permanenta asupra serviciilor oferite
-identificarea potentialilor client si propunerea unor solutii axate pe nevoile acestora
-preluare comenzi

CERINTE

-abilitati de comunicare si relationare
-seriozitate
-atentie la detalii
-punctual
-responsabil
-abilitati de munca in echipa si cooperare
-abilitati de utilizare PC,Microsoft Office (word si excel la nivel avansat ) , Internet
-cunoasterea limbii maghiare ( prezinta avantaj )
-experienta in departamentul de suport vanzari (prezinta avantaj)
-personalitate placuta in relatiile cu clientii,efficient/a si comunicativ/a

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv
-nu necesita ore suplimentare
-weekenduri si sarbatori legale libere
-angajament pe termen lung

Firma noastra este o societate comerciala prezenta in 6 tari Europene.In Cluj Napoca firma Skyfol Technologies s-a deschis in anul 2010.Suntem distribuitori si aplicatori de folii.Avem folii de protectie termica,solara,decor si securitate.Cu experienta de 7 ani va oferim o linie completa de produse de calitate,o imagine remarcabila al produsului si un suport technic.