Angajam Asistent Manager Proiect - Cluj-Napoca

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere / responsabilitati

-responsabil cu aprovizionarea pentru proiectele aflate in derulare si cu gestionarea prelucrarilor mecanice de la furnizori

-se ocupa de negocierea preturilor cat si de obtinerea unor oferte mai bune de preturi

- urmareste si gestioneaza proiectelor aflate in derulare

-urmareste sa se incadreze in bugetul alocat proiectului pe care il gestioneaza

-asista Managerul de Proiect in desfasurarea activitatilor si in proiectele pe care acesta le deruleaza

CERINTE

-studii superioare in domeniul tehnic (preferabil TCM sau Mecanica)

-cunostinte solide de desen tehnic

-cunostinte de limba engleza nivel avansat

-cunostinte solide de utilizare a pachetului Microsoft Office (word,excel,power point,etc) in special cunosterea si o buna utilizare a Excel-ului.

- cunostinte solide de utilizare a programelor AutoCad si Solidworks.

-experienta pe un post similar prezinta un avantaj

-bune abilitati de comunicare scrisa si verbala

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu atractiv si posibilitate de dezvoltare profesionala intr-un mediu de lucru tanar si placut.