Android Developer

DONAU SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Scopul este migrarea unei aplicatii existente sub Windows Mobile pe platforma Android.
- Analiza si intelegerea procesului de bussines.
- Solutionarea cerintelor clientilor
- Diagnoza si depanarea aplicatiei

CERINTE

Cerinte:
Cunostinte avansate de programare Android
• Cunostinte in dezvoltarea aplicatiilor Windows Mobile folosind SQL Server si tehnologiile .Net reprezinta un avantaj
• Absolvent de profil informatic sau student in an terminal
• Persoana abitioasa, cu spirit de initiativa

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant (salar fix, bonusuri de proiect, vacante, alte bousuri)

Donau Services este o companie cu capital romanesc situată în Cluj Napoca. Obiectul principal de activitate este dezvoltarea de produse IT de nisa.

Până în acest moment am dezvoltat si sunt într-o continuă perfecţionare produse software pentru distribuţia de mărfuri (FMCG, produse farmaceutice, materiale de construcţii, piese auto), localizare prin satelit a mijloacelor de transport în trafic intern şi internaţional,
hoteluri, restaurant, warehouse management