ANALIST MARKETING

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- elaboreaza si coordoneaza campaniile de marketing
- colaboreaza cu principalii furnizori media
- pregateste participarea si reprezentarea companiei la targurile de profil
- concepe planurile si instrumentele de cercetare, realizeaza studii de piata, prelucreaza datele si elaboreaza concluzii
- se informeaza continuu in privinta noilor oportunitati de afaceri/licitatii/investitii imobiliare
- prospecteaza, analizeaza si evalueaza piata pentru identificarea potentialilor noi clienti
- analizeaza activitatea principalilor concurenti din domeniul imobiliar
- realizeaza analize specifice SWOT pentru fiecare investitie in curs de derulare

CERINTE

- studii superioare (specializarea Marketing)
- cunostinte temeinice din domeniile marketing/publicitate
- experienta in domeniu (min. 1 an)
- cunostinte foarte bune de limba engleza
- abilitati de comunicare si capacitate de a lucra in echipa
- rezistenta la stres, orientare catre rezultate, initiativa, flexibilitate
- disponibilitate la program prelungit
- excelente cunostinte de operare PC (Word, Excel, Power Point, programe grafice, Baze date)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- posibilităţi de promovare
- mediu de lucru competitiv

Smart Training a fost fondata in 2002 si activeaza de atunci cu succes pe piata Clujului si nu numai. Principalul sau scop a fost de a oferi servicii profesioniste de instruire de personal, la standardele impuse de piata internationala de Resurse Umane, care sa contribuie la dezvoltarea afacerilor clientilor. Succesul pe care l-au avut programele de training a condus la extinderea domeniului de activitate. Din vara anului 2003 au fost demarate doua activitati noi: Recrutare si selectie de personal si Consultanta de afaceri. Eforturile noastre se indreapta intotdeauna catre gasirea celor mai bune solutii de care au nevoie clientii nostri.
Responsabili pentru succesul pe care l-am obtinut in domeniile in care am activat sunt membrii echipei Smart si profesionalismul lor.

Firma de consultanta in afaceri si resurse umane din Cluj-Napoca asista importanta companie care are ca si obiect de activitate dezvoltarea si promovarea imobiliara, in selectia pentru postul de ANALIST MARKETING.