10

locuri de munca in Cluj Napoca.

Pagina 1 din 1
Casiera I Casa Pariurilor (operator pariuri sportive)
  • - Studii medii (liceu, cu sau fara bac/scoala profesionala);
    - Abilitati de comunicare si atitudine orientata catre client;
    - Rapiditate in operare documente si gestionare numerar;

100 posturi disponibile (30 aplicanti)

21-09-2017 Toate orasele
Agent Vanzari INSTALATII
  • - Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
  • - Capacitate si motivatie de a
  • - ti atinge obiectivele profesionale
  • - Atitudine proactiva si dinamica
  • - Experienta in vanzari AVANTAJ
  • - Permis auto categoria B

2 posturi disponibile (0 aplicanti)

21-09-2017 Cluj Napoca
Agent Vanzari pal si accesorii de mobilier

Key Account
  • - Candidatul ideal
  • - Studii superioare
  • - Experienta minim 2 ani in domeniul vanzarilor Be to Be
  • - Cunoasterea materialelor de constructie sau a pietei de profil constituie un avantaj
  • - Persoana comunicativa, cu abilitati de analiza si organizare
  • - Permis de conducere categoria B

1 post disponibil (0 aplicanti)

20-09-2017 Cluj Napoca
Sef Departament Vanzari
  • - studii medii
  • - abilităţi de comunicare;
  • - eficienţă şi organizare;
  • - iniţiativă;
  • - abilităţi de calcul şi de a lucra cu documente.
  • - spirit organizatoric;

Reprezentant Vanzari
  • - Abilitati de comunicare si negociere

Bucatar/Bucatareasa fast-food Floresti
  • - Experienta in prepararea mancarurilor uzuale;
  • - Rigurozitate in ceea ce priveste regulile de igiena in alimentatia publica;
  • - Strictete in realizarea preparatelor;
  • - Disponibilitate pentru schimbul in ture. Aptitudini necesare postului:
  • - Dorinta de a se perfectiona si de a
  • - si indeplini sarcinile intocmai cu standardele impuse;
  • - Persoana energica, politicoasa si rezistenta la stres;
  • - Atentie la detalii;
  • - Atitudine pozitiva si concilianta.

15-09-2017 Cluj Napoca
Operatoare masina ambalat
  • - cautam personal feminin pentru linia de ambalare
  • - seriozitate si corectitudine
  • - experienta ca operator banda nu este necesara dar constituie un avantaj
  • - disponibilitatea pentru a invata modul de lucru si atributiile postului

Confidential 06-09-2017 Cluj Napoca
Șofer/Vânzător - materiale de construcții - Florești
  • - Permis de conducere categoria B obținut de minim 3 ani;
  • - Experiență în transportul de mărfuri în Cluj
  • - Napoca,fără evenimente rutiere;
  • - Cazier curat;
  • - Orientare către clienți și soluții;
  • - Reprezintă avantaj: cunoașterea produselor specifice depozitului de materiale de construcții;

1 post disponibil (1 aplicant )

06-09-2017 Cluj Napoca
Vânzător - Raionul Chimicale
  • - Spirit de echipa si orientare catre client;
  • - Constituie avantaj: Experienta in comercializarea de vopsele lavabile, lacuri etc.
  • - Abilitati de comunicare, atitudine pozitiva;
  • - Responsabilitate, implicare, seriozitate,dorinta de dezvoltare in cariera;

10 joburi care ti se potrivesc au fost publicate in aceasta saptamana

  • Alege sa primesti pe e-mail cele mai bune joburi.