Ajutor gestionar

AX PERPETUUM IMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Gestionarea intrarilor si iesirilor din depozit
-Asigurarea gestiunii fizice a stocului de marfa, tinerea evidentei stocurilor si a miscarilor de marfa
-Participarea activa la operatiunile de receptie si livrarea a marfurilor
-Preluarea si operarea comenzilor
-Realizarea periodica a inventarului articolelor din depozit si participa la inventarierea bunurilor din gestiune, asigura conditii optime pentru desfasurarea inventarelor.
-Mentinerea locului de munca curat si foarte bine organizat (etichetarea bunurilor depozitate si utilizarea eficienta a spatiului de depozitare a marfurilor)

CERINTE

-Abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa
-Disciplina, rigurozitate, seriozitate, meticulozitate
-Persoana proactiva, dinamica
-Rezistenta mare la stres, operativitate
-Integritate
-Persoana cu simt ridicat al responsabilitatii si constiincioasa, orientata catre indeplinirea sarcinilor si a obtinerii rezultatelor

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant
-mediu de lucru placut, dinamic si motivant.

Firma Perpetuum are ca obiect de activitate importul, distribuţia şi producţia produselor pentru amenajări interioare şi exterioare (pardoseli, plinte, profile si accesorii pentru montajul pardoselilor, usi, perdele, draperii, tapiterii, lenjerii de pat, prosoape etc.).