AGENTI VANZARI SERVICII ZONA TRANSILVANIA

SC SECURITAS SERVICES ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-identificarea clientilor, cerintelor pietei si concurentei
- contactarea potentialilor clienti, promovarea solutiilor si serviciilor companiei
- prezentarea de solutii bazate pe serviciile prestate de companie
- sustinerea ofertei, negocierea conditiilor contractuale, vanzarea serviciilor companiei catre clienti
- realizarea obiectivelor lunare, trimestriale si specifice.
- stabilirea si pastrarea relatiilor cu beneficiarii
- intocmirea si raportarea situatiilor de activitate saptamanal

CERINTE

-Studii medii/superioare
-Experienta in vanzari - minim 2 ani (prestari servicii).

- Persoana organizata, responsabila, obisnuita sa lucreze cu deadine-uri stricte

-Abilitati de comunicare, prezenta placuta (tinuta si limbaj), perseverenta, disponibilitate de lucru pe teren, dorinta de a avea succes si a promova
- Permis de conducere categoria B
- Abilitati de organizare, planificare
- Orientare spre obtinerea rezultatelor
- Spirit de echipa
-Bun vanzator si negociator cu spirit de convingere
- Seriozitate si consecventa in activitate
- Motivat de rezultatele obtinute
- Tinuta ireprosabila si prestanta.
- Sunt avantajate persoanele care au ajuns la varsta/experienta la care apreciaza stabilitatea, un loc de munca sigur;

BENEFICII OFERITE

-pachet financiar atractiv - negociat in urma interviului, mobil, tichete de masa, transport gratuit
-premieri in functie de rezultatele obtinute pentru obiective lunare, trimestriale si specifice;
-posibilitatea unei cariere de succes in cadrul unei companii multinationale.

Vrei sa lucrezi intr-o companie multinationala, dinamica, aflata in plina dezvoltare, unde sa-ti pui in valoare competentele si experienta profesionala?
Doresti sa-ti construiesti o cariera intr-o companie care crede in investitia in oameni?
SECURITAS SERVICES ROMANIA Companie multinationala specializata in servicii de paza si protectie, membra a grupului SECURITAS, cu peste 215.000 de angajati. Securitas ofera servicii de paza si protectie in peste 40 de tari din Europa si America. In Romania, are una din cele mai experimentate echipe de profesionisti, cu peste 3800 de membrii