Agenti de recrutare Work and Travel Vara 2011

Adu Thera Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promoveaza Programele Work & Travel Vara 2011;
-Prospecteaza, stabileste contacte si recruteaza aplicanti pentru programele Work and Travel ;
-Invata, se documenteaza si se dezvolta permanent astfel incat sa asigure promovarea joburilor Work & Travel cu profesionalism

CERINTE

-Student sau absolvent facultate - preferabil;
-Bune abilitati de consiliere a clientului;
-Proactivitate, ambitie si perseverenta;
-Excelente abilitati de comunicare;
-Abilitati de vanzare;
-Reprezinta avantaj - experienta unui program Work & Travel

BENEFICII OFERITE

-Comisioane din activitate;
-Posibilitatea de a acumula experienta in domeniul vanzarilor si cel al resurselor umane;
-Participare la training-uri;

Thera Group este una dintre cele mai mari companii de recrutare a fortei de munca pentru strainatate din Romania, opereaza prin agentii proprii in Bucuresti, Constanta, Cluj si Iasi, si a incheiat contracte de exclusivitate cu numerosi parteneri din intreaga lume.