Agenti curatenie profesionala

TRENKWALDER-SOBIS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o firma in plina ascensiune ce ofera servicii profesionale de curatenie si intretinere, avand contracte de colaborare cu companii importante din zona Cluj Napoca.

CERINTE

- persoane harnice si dinamice
- experienta nu este necesara dar constituie avantaj
- persoane minutioase si atente la detalii
- persoane politicoase si amabile
- se cere seriozitate maxima si profesionalism
- disponibilitate la deplasari
- disponibilitate la program flexibil si ocazional prelungit

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea de a lucra cu o echipa tanara si dinamica
- carte de munca
- salarizare atractiva
- instruire la locul de munca
- program de lucru flexibil
- firma asigura o masa zilnica in valoare de 15 RON

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-LEASING DE PERSONAL-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad!