Agent vanzari zona- Piese pentru autocamioane import

PRORED SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentant(agent) zonal de vanzari piese camioane din import.
Intretine si dezvolta relatii cu clientii actuali.
Identifica noi clienti potentiali pe piata , baze de date de clienti actuali si potentiali.
Aduna informatii despre clientii potentiali si clientii actuali.
Aduna informatii despre concurenta si clientii lor
Prezinta clientilor produsele si caracteristicile tehnice.

CERINTE

Experienta OBLIGATORIE in domeniul vanzarilor pieselor de schimb de camioane import .Va rugam sa nu aplicati daca nu aveti experienta in acest domeniu.
Studii superioare de preferinta.
Atitudine de vanzator, Orientat spre clienti.
Identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor.
Abilitati de a stabili relatii cu oamenii.
Abilitati de analiza si planificare.
Om de echipa.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix plus comision motivant din vanzari.
Masina de serviciu.
Telefon mobil.

IMPORT SI DISTRIBUTIE PIESE SI ACCESORII PENTRU AUTOCAMIOANE SI SEMIREMORCI .