AGENT VANZARI MERCHANDISING

S.C. TOTAL PACK WATER S.R.L. CLUJ-NAPOCA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza si vinde produsele firmei catre persoanele fizice
- incheie contracte cu potentialii clienti persoane fizice;
- se deplaseaza la nivel local pentru a promova si prezenta oferta si produsele societatii catre persoanele fizice;
- gestioneaza si dezvolta permanent portofoliul de clienti;
- identifica potentialii noi clienti si mentine relatia cu clientii actuali;
- identifica si pune in aplicare politica de vanzare a companiei;

CERINTE

- persoana dinamica , serioasa , cu mare putere de convingere;
- mobilitate deosebita pentru munca de teren;
- perseverenta si dorinta reala de a obtine rezultate pozitive;
- abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
- program de lucru flexibil;

BENEFICII OFERITE

- comisioane extrem de atractive;
- bonusuri pentru realizari exceptionale;
- premii de merit;

Firma se ocupa cu producerea , imbutelierea si comercializarea de apa de masa naturala purificata \"Smarald\", in bidoane de policarbonat cu capacitatea de 19 litri.