AGENT VANZARI MATERIALE GEOSINTETICE

TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie de proiectare specializata in proiectarea de solutii rapide, ieftine si viabile pentru infrastructura de drumuri si poduri.

Responsabilitati:
- Promovarea si vanzarea produselor din portofoliul companiei;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti din zona CJ;
- Implementarea politicii de vanzari cu urmarirea lunara a atingerii targetului de vanzari/incasari si realizare a obiectivelor;
- Negocierea si urmarirea derulararii contractelor;
- Monitorizarea pietei si a concurentei;
- Realizarea raportarii necesare managementului vanzarilor.

CERINTE

- Experienta minima de 2 ani in vanzarea de produse in domeniul constructiilor de drumuri,
poduri si constructii hidrotehnice ;
- Studii superioare finalizate;
- Disponibilitate pentru activitate preponderenta de teren;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat ;
- Permis de conducere categoria B si disponibilitatea utilizarii masinii personale in interes de serviciu cu contract de comodat;
- Persoana comunicativa, dinamica, orientata spre rezultate;
- Excelente abilitati de comunicare, prezentare si negociere.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv, un mediu de lucru profesionist si sprijin constant in dezvoltarea carierei.

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane.
Serviciile noastre: leasing de personal, recrutare, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal.training, teambuilding.