AGENT VANZARI - Cluj Napoca, Timisoara

Caroli Prod 2000 SRL

24-08-2007 | EXPIRA LA 23-09-2007

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Desfasoara o adecvata activitate de vanzari si isi foloseste toate abilitatile pentru a vinde produsele catre beneficiari;
- Pastreaza direct si constant legatura cu beneficiarii;
- Viziteaza constant beneficiarii si se asigura de calitatea serviciilor furnizate;
- Recomanda imbunatatiri asupra planului de vanzari, participa la dezvoltarea strategiei si clarifica cererile de produse ale clientilor din teritoriu;
- Coordoneaza si monitorizeaza dezvoltarea retelei de clienti si propune masuri pentru stimularea activitatii de distributie;
- Analizeaza evolutia vanzarilor si ia masuri pentru realizarea target-ului lunar;
- Intocmeste si transmite, la termenele stabilite rapoartele si situatiile solicitate de superiori;
- Incaseaza la termenele stabilite, creditele acordate clientilor;
-Mentine si dezvolta relatii directe cu clientii importanti pentru castigarea increderii si fidelizarea acestora.


CERINTE

- Studii medii (studii superioare prezinta avantaj);
- Experienta in vanzari de minim 2 ani intr-o companie F.M.C.G.;
- Bune abilitati de comunicare, negociere, feeling comercial;
- Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
- Cunostinte operare PC: MS OFFICE;
- Permis conducere categoria B.


BENEFICII OFERITE

- Salariu fix si comision din vanzari;
- Masina de serviciu si telefon mobil;
- Posibilitati de dezvoltare si instruire.


DESCRIEREA FIRMEI

Through quality, friends for life!
Caroli is one of the leaders in the field of production and distribution of meat-by-products and specialties on the Romanian market. It is a limited liability company, having its headquarters in Bucharest and 100% foreign social capital.
Our customer depends on quality of our products; our commitment to the highest standards in the foundation of our customer trust in Caroli Foods. Through taste, freshness and high quality of our products we gain more customers� loyalty and trust leading us to became the preferred and biggest supplier of processed meat in SE Europe.