AGENT VANZARI Cluj Napoca

Caroli Prod 2000 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-desfasoara o adecvata activitate de vanzari si isi foloseste toate abilitatile pentru a vinde produsele catre beneficiari;
- pastreaza direct si constant legatura cu beneficiarii;
- viziteaza constant beneficiarii si se asigura de calitatea serviciilor;
- recomanda imbunatatiri asupra planului de vanzari, participa la dezvoltarea strategiei si clarifica cererile de produse ale clientilor din teritoriu;
- coordoneaza si monitorizeaza dezvoltarea retelei de clienti si propune masuri pentru stimularea activitatii de distributie;
- analizeaza evolutia vanzarilor si ia masuri pentru realizarea target-ului lunar;
- intocmeste si transmite, la termenele stabilite rapoartele si situatiile solicitate de superiori;
- incaseaza la termenele stabilite, creditele acordate clientilor;
- mentine si dezvolta relatii directe cu clientii importanti pentru castigarea increderii si fidelizarea acestora;

CERINTE

-studii medii (studiile superioare reprezinta avantaj)
- experienta in vanzari de minim 2 ani intr-o companie F.M.C.G.
- bune abilitati de comunicare, negociere, feeling comercial
- cunostinte de limba engleza la nivel mediu
- cunostinte operare PC: MS OFFICE
- permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

-salariu fix si comision din vanzari
- masina de serviciu si telefon mobil
- posibilitati de dezvoltare si instruire

Caroli este una din principalele firme in domeniul productiei si distributiei de mezeluri si de preparate din carne de pe piata romaneasca. Este o societate cu raspundere limitata, cu sediul in Bucuresti si 100% capital strain.
Noi credem ca experienta acumulata atat in domeniul tehnologic cat si in cel al vanzarii si distributiei, implica un grad ridicat de responsabilitate in producerea preparatelor de cea mai buna calitate si nu in ultimul rand necesitatea de a contribui la o dezvoltare durabila a pietei produselor din carne din Romania.