Agent vanzari

JOLLYCONTOR Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunoaste, prezinta si vinde produsele si serviciile firmei
- ofera informatii tehnice
- realizeaza prezentari de produse

CERINTE

- studii medii sau superioare in domeniul tehnic sau economic
- abilitati de comunicare si negociere
- orientare spre client
- dinamic, dispus la deplasari
- cunostinte IT
- experienta in vanzari min 3 ani
- carnet de conducere cat. B
- posesor auto (avantaj)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- telefon
- participa la cursuri de pregatire si specializare
- bonusuri si comisioane in functie de realizari

Jolly distribuie cele mai importante branduri de echipamente sanitare si placi ceramice. Renumele lor pe piaţa internatională s-a creat prin calitate.

Abordaţi amenajarea părţii din casa în care vă refaceţi, în care vă recreaţi, spaţiul în care vă simţiţi liber. Soluţiile de amenajare oferite în domeniul sanitarelor şi a spaţiului de recreere din fiecare casă uşurează şi înfrumustează viaţa oamenilor.

www.jollycluj.ro este portiţa virtuală spre noi.