Agent Vanzari

ForumConsult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul postului: gestionarea clientilor din zona alocata in scopul atingerii targetelor de numar clienti, volum vanzare, diversitate produse

Responsabilitati:
- Identificarea de potentiali clienti si dezvoltarea unei relatii comerciale cu acestia;
- Prezentarea ofertei de produse, vanzarea lor conform targetelor si incasarea banilor din piata;
- Monitorizarea activitatii concurentei;
- Efectuarea de rapoarte specifice

CERINTE

- Experienta in vanzari de bauturi
- Persoana dinamica, proactiva, responsabila
- Abilitati dezvoltate de comunicare si negociere
- Permis de conducere categ. B

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, comision din vanzari, bonusuri pentru indeplinirea targetelor.

FORUM CONSULT RO este o companie specializata in servicii de resurse umane si afaceri. Impreuna cu partenerii nostri, CONSENT MANAGEMENTBERATUNG Austria, raspundem nevoilor dvs., adaugand experienta vestica specificului pietei romanesti.
Pentru a ne cunoaste, accesati www.forumconsult.ro sau www.consent.at.