AGENT VANZARI

VALMAX IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza si vinde produsele firmei
- mentine si dezvolta relatiile cu toti clientii existenti si contacteza noi clienti
- dezvolta gama de produse vandute
- face analize de piata
- transmite cerintele clientilor catre departamentele firmei
- intocmeste rapoartele de activitate
- isi perfectioneaza continuu cunostintele referitoare la produsele comercializate
Candidatii interesati pot trimite CV la email:ciprian.ratiu@valmax-asa.ro

CERINTE

cunostinte in domeniul vanzarilor; studiile in domeniu reprezinta un avantaj
- bune abilitati de comunicare si negociere
- abilitati de interrelationare cu clientii
- capacitatea de a-si atinge obiectivele
- capacitatea de a lucra atat in echipa cat si individual
- permis de conducere categoria B
- cunostinte de operare PC

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial foarte atractiv
- posiblitatea de a lucra intr-un mediu dinamic
- autoturism, telefon de serviciu, laptop
- program de instruire si dezvoltare permanenta

DESCRIEREA FIRMEI

MANAGEMENTUL DESEURILOR