Agent vanzari

SC MTC ROMANIA IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea imaginii firme, promovarea , ofertarea , negocierea si incheierea de contracte pentru grupa de produse repartizate.
Gestionarea si largirea portofoliului de clienti din zona alocata;
Realizarea targetului de vanzari;
Raportarea specifica;
Finalizarea actului de comert prin incasareacontravalorii marfurilor facturate.

CERINTE

Studii superioare (studii superioare tehnice constituie avantaj);
Expertienta in vanzari de minim 2 ani;
Limba engleza la nivel avansat;
Foarte bune cunostinte de operare PC;
Abilitati de comunicare si lucru in echipa, abilitati de negociere si persuasiune;
Carnet de conducere B si experienta in conducere auto

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant;
Masina de serviciu, telefon mobil;
Prerspectiva unei cariere intr-o echipa ambitioasa si responsabila de profesionisti.;

Societate cu capital integral austriac, cu 15 ani de existenta pe piata romaneasca.Domeniul de activitate este import-distributie ingrediente, sisteme de ambalare si sisteme de igienizare pentru industria alimentara.