Agent Vanzari

EB Computers

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dorim sa ne marim portofoliul de clienti corporate pe partea de service. Pentru acesta avem nevoie de ajutorul tau, ca sa putem intra in contact cu un numar cat mai mare de firme.

Tu ca si reprezentant, vei fi responsabil de contactarea firmelor si de prezentarea ofertei noastre de service.

CERINTE

Daca doresti sa te afirmi in viata. Daca sti sa comunici cu oamenii. Daca doresti sa obtii experienta profesionala. Daca doresti un loc de munca cu program flexibil, dar unde ai si un salar fix. Atunci tu esti candidatul ideal pentru acest post.

BENEFICII OFERITE

In schibul serviciilor tale noi iti vom oferi un posibilitatea de a lucra cu program flexibil, salariu fix + comisioane si o crestere salariala periodica.

Compania noastra activeaza in domeniul IT, fiind un magazin de calculatoare respectata in Cluj. Pe langa partea de comercializare avem si un departament de service, care ofera intretinere PC pentru firme.