AGENT VANZARI

Easy Asset Management IFN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovezi produsele si serviciile si distribui materiale publicitare in zona alocata (zona in care locuiesti);
Oferi consultanta clientilor in alegerea celui mai potrivit tip de credit;
Vizitezi clientii la domiciliul acestora pentru acordarea de imprumuturi;
Colectezi ratele saptamanal sau lunare de a clientii tai;

CERINTE

Ai nevoie de un venit suplimentar?
Esti o persoana comunicativa, ambitioasa si dornica sa lucreze cu oamenii?
Atunci, indiferent de varsta,studii sau experienta, cea mai potrivita alegere pentru tine este iCredit!

BENEFICII OFERITE

Singuri va stabiliti programul de lucru, in apropierea casei dvs;
Remunerare conform rezultatelor si timpului alocat acestei colaborari;
Programe de training , posibilitati de dezvoltare si programe de bonusare suplimentare;
Instrumente gratuite de lucru pentru promovarea produselor si serviciilor;
Deveniti membru de echipa in cadrul unei companii internationale.

DESCRIEREA FIRMEI

instituție financiară non-bancară