Agent Service IT&C - Cluj

SC WINSOFT GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Instalare / configurare software pentru programele companiei
Rezolvarea problemelor hardware
Asigurarea asistentei tehnice IT pentru clientii companiei
Analiza problemelor semnalate de catre clienti si oferirea de solutii rapide la sediul clientului sau telefonic

CERINTE

Permis categoria B (conditie eliminatorie)
Cunostinte solide hardware si software
Bune abilitati de comunicare
Rabdare, perseverenta, ambitie
Disponibil uneori la program prelungit
Capacitatea a lucra la nivel profesionist

BENEFICII OFERITE

Telefon de firma
Bonusuri in functie de performante

WinSoft Group este o companie din Bucuresti care are ca principala activitate realizarea de programe de gestiune pentru farmacii, magazine si restaurante.

Avem 8 ani de experienta, clienti si reprezentati in toate judetele tarii.

Alaturi de produsele software, compania asigura totodata echipamente hardware si servicii de consultanta si mentenanta software.