Agent marketing / Consilier

Dubiczki Imola

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Locul unde iti pui in valoare pregatirea si reusitele profesionale
- Acces in permanenta la traininguri de specialitate
- Acces la cel mai mare grup financiar din Romania
- Acces la cele mai performante servicii financiare bancare si produse de asigurare
- Cariera de succes!
- Posibilitati nelimitate de castig
- Independenta
- Dezvoltare personala
- Prestigiu

CERINTE

- Flexibilitate
- Abilitati excelente de comunicare
- Atitudine pozitiva
- Studii minime: liceu cu diploma de bacalaureat
- Experienta in vanzari si in domeniul bancar constituie avantaj
- Cunostinte PC
- Dinamism
- Limbi straine: Engleza, Maghiara constituie avantaj
- CV-urile se trimit pe adresa: id.recrutare@gmail.com

BENEFICII OFERITE

- Venit fix
- Comsion din vanzari
- Telefon
- Birou
- Traininguri de specialitate
- Program flexibil
- Cursuri, diplome
- instruire permanenta

Locul unde iti pui in valoarea pregatirea si reusitele profesionale si iti poti construi o cariera de succes!