AGENT IMOBILIAR

MEIN HAUS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia imobiliara germano-romana Mein Haus, scoate la concurs 3 posturi de consilieri imobiliari.

Responsabilitatile postului:
- identificarea de noi proprietati si proiecte imobiliare;
- gestionarea portofoliului propriu de clienti cu seriozitate si in conformitate cu regulile si cerintele firmei;
- intocmirea de oferte complete si corecte din punct de vedere al informatiilor continute pentru clientii aflati in gestiunea sa, negocierea si incheierea contractelor; realizarea targetului de vanzari; actualizarea bazei de date si realizarea de rapoarte periodice.

CERINTE

- aspect fizic placut, ingrijit, impecabil, comunicativ, aptitudini in comunicare si relatii cu clientii,
- spirit de initiativa, responsabilitate, rezistenta la stres,

calitati personale:
- spirit de echipa, dinamic, orientare spre performanta si calitate, spirit de organizare

Avantaj:
- constituie avantaj cunosterea unei limbi straine (inclusiv limba maghiara),
- carnet de conducere.

Nu constituie avantaj experienta in domeniu.

BENEFICII OFERITE

Salariu 1,000 ron plus sistem de bonus in functie de realizari, telefon, transport gratuit, training gratuit, dezvoltare personala si profesionala, posibilitati de avansare, lucru intr-un colectiv tanar si placut.
Informatii suplimentare se obtin in cadrul interviului.
- Exclus contact telefonic.
- Persoanele interesate sunt rugate sa aduca un CV la sediul firmei sau sa trimita un CV.