Agent Imobiliar

INTEGRATED MOBILE COMMUNICATIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Studiul si prospectarea pietei imobiliare, selectarea imobilelor, contactarea proprietarilor.
- Deplasarea la imobile, intocmirea formularelor de colaborare si dezvoltarea bazei de date a firmei.
- Primirea clientilor cumparatori si chiriasi, analiza cererii acestora, prezentarea portofoliului de imobile potrivite cererii, prezentarea fizica a imobilelor si negocierea preturilor.
- Consultanta imobiliara pe tot parcursul procesului unei tranzactii imobiliare.

CERINTE

Cautam persoana motivata, care iubeste performanta si lucrul bine facut, careia ii place sa duca lucrurile pana la capat, fara a fi impinsa de la spate, si care este dornica de rezultate si realizari, atat materiale cat si profesionale.

BENEFICII OFERITE

- Cursuri si traininguri in domeniul imobiliar.
- Asistenta in teren pe perioada trainingului.
- Un mediu de lucru agreabil si modern.
- Comision din tranzactiile incheiate peste media pietei.
- Masina de serviciu, calculator si telefon mobil.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de furnizare servicii B2B si servicii imobiliare.