Agent de vanzari

CONFIDENTIAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactarea si contractarea unor clienti noi pentru serviciile firmei
- fidelizarea clientilor vechi
- realizarea targeturilor stabilite
- intocmirea unor rapoarte zilnice si saptamanale cu privire la activitatea desfasurata
- planificarea activitatii
- elaborarea unei strategii privind vanzarile
- vizitarea periodica a clientilor

CERINTE

- experienta obligatorie minim 2 ani in vanzari in domeniul publicitar, financiar, comercial (activitate desfasurata pe teren, vizitarea clientilor la sediul acestora)
- domiciliul stabil in Timisoara (sau Arad) , Oradea sau Cluj-Napoca
- cunostinte de baza in limba engleza;
- cunostinte solide PC (in special Pachetul Office);
- capacitate de comunicare si negociere;
- capacitate de a lucra în echipă;
- atitudine pozitiva, energica
- disponibilitate la deplasari ocazionale in tara
- disponibilitate de angajare cu carte de munca
- permis auto categ. B.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix si comision in functie de rezultate
- Telefon mobil
- laptop cu internet
- Training-uri de specializare in domeniu
- posibilitati de dezvoltare profesionala si personala printr-o activitate dinamica, stimulanta intr-o compania aflata in permanenta crestere.

DESCRIEREA FIRMEI

Publicitate pe internet si printr-un catalog propriu.

Informatii suplimentare se pot cere la nr. de telefon 0746 087 913