AGENT DE TURISM SI SECRETARA

AGENTIA TROPIKAL TOURS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vanzarea tuturor tipurilor de produse turistice ale agentiei,
- intocmirea documentelor aferente acestei activitati, corect si la timp
- marirea permanenta a portofoliului de clienti
- consiliere clienti, rezervare / vanzare servicii turistice / programe turistice / excursii optionale
- corespondenta cu clientii si consilierea acestora;

CERINTE

AGENT DE TURISM
- EXPERIENTA INTR-O AGENTIE DE TURISM
- experienta de lucru in sisteme de rezervari ( cunoasterea Worldspam este un plus)
- buna organizare a comunicarii pe mail
- cursuri si abilitati de vanzare constituie avantaj
- cunostinte solide de operare PC (Windows, Excel);
- Spirit de echipa, atentie la detalii, persoana ordonata;
- seriozitate, initiativa;
- Capacitate de analiza si planificare;
- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare - atat cu clientii, cat si cu colegii;
- Capacitate rapida de decizie, precum si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate;
- Rapiditate in actiune, personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta, onestitate si bun simt;
SECRETARA
- preferabil absolvent promatie 2014

BENEFICII OFERITE

Daca indeplinesti aceste contitii asteptam cv-ul tau la adresa agentieturism343@yahoo.com, sau la sediul nostru Cluj-Napoca, Piata M. Viteazau nr 29

DESCRIEREA FIRMEI