AGENT DE LIVRARI (SOFER)

HRM Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Responsabil cu preluarea comenzilor de la clienti,transportul si distributia comenzilor

CERINTE

* Experienta minim 1 an
* Program de lucru: luni-vineri.
* Cerinte: seriozitate, onestitate, munca in echipa, dinamism, carnet de sofer cat B.
* Disponibilitate deplasari.

BENEFICII OFERITE

* Oferim: salar (fix+comision)
* Instrumente de lucru: masina noua 3.5 tone, telefon, tableta

HRM Recruitment este o agentie de resurse umane din Cluj-Napoca. Serviciile oferite pentru companii sunt: recrutare si selectie de personal, executive search, headhunting, consultanta resurse umane, administrare personal si asistenta temporara. Pentru candidati oferim servicii de consultanta in cariera, creare CV angajare profesional, consultanta pregatire interviu angajare, creare profil profesional Linkedin.
Aria de expertiza: IT&C, Vanzari, Constructii, SSC, Finance-Accounting, Administrativ, Marketing & Comunicare, Turism, industria hoteliera si restaurante, Productie.