AGENT COMERCIAL

sc sharara srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea, administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti in zona geografica repartizata
- Gasirea de noi clienti pe zonele mentionate mai sus.
- Promovarea produselor companiei.
- Preluarea si livrarea comenzilor.
- Urmarirea efectuarii platilor de catre clienti.
- Intocmire de rapoarte de activitate.
- Monitorizarea permanenta a pietei si a competitorilor.

CERINTE

Persoana dinamica cu spirit comercial, orientata spre nevoile clientului si spre rezultat, cu spirit de initiativa.
- Persoana interesata de nivelul rezultatelor proprii si ale intregii echipe.
- Persoana serioasa, perseverenta, atenta si orientate spre pefectiunea rezultatelor profesionale.
- Persoana cu abilitati de comunicare si administrare a afacerii intr-o zona alocata.
- Constituie avantaj experienta de minim 1 an intr-un post similar.
- Rugam sa aplice doar cei care indeplinesc cerintele solicitate de catre noi.

Societatea activeaza in domeniul industriei textile, fiind producator si distribuitor de lenjerie intima.