ADMINISTRATOR RETEA

AUTOMOBILE COMPONENTE ELECTRICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Configurare hardware/software si periferice;
- Administrare retea locala sub sistemul de operare Windows 2000/XP;
- Cunostinte suplimentare Unix, Microsoft Exchange Server si aplicatii client/server;
- Microsoft Exchange Server si aplicatii client/server, ACtive Directory;

CERINTE

- Studii superioare si experienta in domeniul informaticii;
- Autonomie si abilitati de organizare si coordonare a activitatii;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Conditii de munca la standarde occidentale;
- Posibilitatea de a lucra într-un colectiv tanar, dinamic;
- Calificare profesionala continua.

Automobile Componente Electrice Cluj face parte din grupul ACE-FUJIKURA, companie multinationala recunoscuta producatoare de componente electice auto.
Avand fabrici deschise in Mexic , Spania si Romania compania are proiecte de crestere a numarului de centre de productie si de largire a echipelor de profesionisti.
Oferta se adreseaza tuturor celor orientati spre consolidarea experientei profesionale.