Administrator retea

EDIL Real Estate

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigură funcţionarea optimă a domeniilor WEB ale companiei.
Întreţine serverul LINUX
Asigură securitatea şi buna funcţionare a datelor din sistem
Construieşte şi întreţine permanent arhiva informatizată de date a societăţii.
Realizează şi administrează conexiunile curente între reţeaua informatică şi reţeaua telefonică.
Prospectează ofertele de soft şi de hard de pe piaţă.
Achiziţionează materiale de software şi hardware de la distribuitori.
Răspunde de întreţinerea şi buna funcţionare a aparaturii aflate în dotarea firmei.

CERINTE

Experienţă de minim 1-2 ani pe acest post
Cunoştinţe sistem de operare LINUX si Windows
Cunoştinţe de instalare server Linux
Cunoştinţe de instalare server de mail pe Linux
Cunoştinţe de instalare server de Samba pe Linux
Cunoştinţe în materie de securitate în Linux
Persoană dinamică, comunicativă şi proactivă
Aptitudini organizatorice
Abilitatea de a identifica şi soluţiona problemele în mod eficient

Avantaje: cunoştinţe centrală de telefonie VoIP

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Mediu organizaţional dinamic

EDIL este o companie specializata in tranzactii imobiliare,cu experienta de 18 ani in domeniu, fiind una dintre primele agentii imobiliare din Romania. Misiunea companiei EDIL este abordarea in mod profesionist a cerintelor clientilor, intarind o relatie pe termen lung cu acestia bazata pe incredere, respect si integritate.Pachetul de servicii imobiliare oferite de EDIL este rezultatul abordarii minutioase a complexitatii fiecarui aspect al cererii unui client .Oferim servicii imobiliare integrate constand in analize de piata,evaluarea proprietatii, vanzari/ inchirieri rezidentiale-apartamente-proiecte rezidential lux-case-terenuri-spatii comerciale-constructii noi, documentatie pentru credite,cele mai atractive plasamente imobiliare,consultanta imobiliara si juridica, servicii conexe domeniului imobiliar oferite de partenerii nostri.Activam prin puncte de lucru din Bucuresti si Cluj-Napoca pentru a oferi solutii pentru fiecare client, intr-un cuvant suntem

DEDICATI REUSITEI TALE !