Administrator depozit materiale siderurgice - Huedin - judetul Cluj (ADBV)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- tine evidenta intrarilor si iesirilor din gestiune utilizand softuri specifice;
- inventariaza periodic stocurile;
- receptioneaza marfa;
- mentine permanent relatiile cu clientii si furnizorii.

CERINTE

- absolvent studii superioare, de preferat domeniul tehnic;
- obligatoriu permis conducere categoria B;
- prezinta avantaj cunostintele de limba engleza si softuri specifice de gestiune;
- prezinta avantaj experienta in domeniul otelurilor speciale.

BENEFICII OFERITE

- se acorda decontarea transportului (abonament transport public/benzina) pentru persoanele care nu locuiesc in Huedin si care sunt nevoite sa faca naveta.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, firma ce se ocupa cu comercializarea unei game diversificate de produse din otel, Administrator depozit materiale siderurgice pentru Huedin, judetul Cluj.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la urmatoarele coordonate:
e-mail: brasov@eurojobs.at
fax: 0368/ 452 148
sau direct la sediul nostru:
Str. M. Kogalniceanu nr.23, bl C7 parter, Brasov