Specialist Resurse Umane

RoLit Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare si plasarea fortei de munca in strainatate, cautam specialist in resurse umane.
Experienta anterioara nu este necesara, dar persoana trebuie sa fie motivata si orientata spre client.

Responsabilitati
- Coordonarea procesulu de recrutare si selectie pentru pozitiile vacante (postarea anunturilor de recrutare, analiza CV-urilor, programarea si sustinerea interviurilor etc)
- Gestionarea si actualizarea bazei de date cu CV-uri si intocmirea rapoartelor specifice activitatii de recrutare si

CERINTE

Cerinte
- Studii superioare (in curs sau terminate)
- Abilitati excelente de utilizare MS Office (Excel, Word, Outlook)
- Cunostinte de limba engleza (nivel avansat)
- Persoana comunicativa, dinamica si entuziasta
- Capabila sa gestioneze sarcini multiple
- Excelente abilitati de comunicare verbala si scrisa
- Receptiva, cu spirit de initiativa, responsabila si atenta la detalii
- Capacitate de munca in echipa
- Orientare spre client

Suntem una din companiile de recrutare de top din Romania, specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca in Marea Britanie, Olanda, Norvegia, Germania si alte tari. Constant oferim joburi LEGALE cu contract PERMANENT sau SEZONIER.
Accesati: www.locuridemuncainstrainatate.org