adjunct sef atelier vopsitorie auto

SC COMPEXIT TRADING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Adjunctul sefului de atelier vopsitorie auto va avea 3 arii de responsabilitate:

SUPLINIREA SEFULUI DE ATELIER VOPSITORIE

- monitorizarea lucrarilor de vopsitorie in desfasurare si a timpilor operatiilor
- gestionarea lucrarilor in functie de prioritate, complexitate si incarcare pentru fiecare vopsitor
- controlul calitatii lucrarilor

GESTIUNEA CONSUMABILELOR ATELIERULUI
- efectuarea comenzilor si negocierea cu furnizorii
- centralizarea si operarea bonurilor de consum
- gestionarea stocurilor

PREPARAREA VOPSELELOR
- alegerea codului de culoare
- operarea aplicatiei care reda retetele de culoare si prepararea propriu-zisa a culorii conform necesarului operatiei de vopsire

CERINTE

- Absolvent al unei facultati politehnice in aria constructiilor de masini, autovehicule rutiere, ingineria materialelor
- capacitatea de a lucra cu precizie, ordonat, meticulos - necesara activitatii de gestiune
- cunostinte de baza in domeniul gestiunii
- capacitate mare de organizare
- capacitatea de a-si asuma o munca de raspunedere in coordonare si gestiune

BENEFICII OFERITE

- Salariu competitiv, proportional cu performanta
- training intern si extern
- munca intr-o echipa tanara de profesionisti, guvernata de standarde de calitate date de certificarile ISO si de catre importator

Compexit Trading este Dealer Autorizat Skoda oferind produse si servicii auto complete, leader pe piata clujeana. Activitatea firmei este una complexa si cuprinde comercializare automobile, comercializare piese de schimb, servisare auto, mentenanta, buy-back si vanzari auto second/hand. Compexit Trading este prima companie din domeniul comercializarii si servisarii automobilelor din Transilvania care a fost certificata in domeniul calitatii: ISO 9001:2000.