Adjunct Manager Serviciu Supraveghere / HYPERMARKET - CLUJ-NAPOCA

iQuest Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem in cautarea - MANAGERILOR ECHIPELOR DE SUPRAVEGHERE - a caror misiune va fi organizarea supravegherii magazinului si dependintelor, cu asigurarea unei primiri amabile si politicoase a cumparatorilor.

Persoanele angajate vor fi subordonate din punct de vedere ierarhic Managerului de Serviciu Supraveghere si vor fi responsabili de activitatea echipei proprii :

- Supravegherea activitatii din cadrul magazinului, cu asigurarea unei primiri amabile a cumparatorilor

- Protectia Clientilor:
prevenirea si combaterea furturilor din magazin

- Resurse Umane:
recrutarea personalului din subordine, formare, planificare, evaluare, motivare.

CERINTE

- Persoana energica si pragmatica, cu disponibilitate pentru un program prelungit;

- Rigoare, inclinatie spre organizare si respectarea regulilor si procedurilor;

- Persoana deschisa catre clienti si catre colegi, stie sa comporte amabil si sa constituie un exemplu in acest sens;

- Experienta in activitatea de paza si protectie constituie un avantaj;

- Experienta intr-un post de conducere constituie un avantaj;

- Cunostinte de operare pe calculator si in utilizarea aparaturii de supraveghere constituie un avantaj

- Stapanirea limbii franceze intr-un mediu profesional constituie un avantaj major

BENEFICII OFERITE

Cei mai buni candidati selectionati vor avea posibilitatea de a a-si construi o cariera intr-unul din cele mai dinamice firme din marea distributie, si vor putea aspira la pozitii in echipa de conducere a grupului in Romania.

iQuest Consulting este o firma de consultanta in management si strategie, specializata in conducerea proiectelor de schimbare. Actionam in domenii precum performanta proceselor, managementul strategic al resurselor umane, marketing si strategie, excelenta functiei achizitii.

In cadrul misiunilor noastre de consultanta in dezvoltare organizationala, clientii nostri ne solicita recrutarea de pozitii de middle si top-management.

Clientul nostru este un nume important al pieteti de mare distributie din Europa, care dopreste sa deschida in 2006 un hypermarket la Cluj-Napoca.