ACCOUNT MANAGER

Clipart Advertising

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati principale:
- promovarea imaginii si a serviciilor firmei
- crearea si dezvoltarea portofoliului propriu de clienti

CERINTE

Candidatul vizat este:
- carismatic si cu multa initiativa
- adaptabil la situatii noi;
- deschis si receptiv la idei inedite
- creativ si inventiv
- cu o experienta relevanta in domeniul vanzarilor/ marketing (preferabil in domeniul publicitatii)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant + comision pe proiect realizat
- telefon de serviciu
- acces la autoturismele agentiei

Bonus: apartenenta la o echipa dinamica, profesionista si entuziasta.

O echipa de profesionisti cu reprezentanti in Cluj si Bucuresti.
O publicitate mai mult decat calitativa ¿ creativa!
Un design care vorbeste de la sine.
Un efect concludent.

Toate acestea se gasesc la ClipArt ¿ agentia de publicitate care citeste ¿ si implineste ¿ dorintele Clientului¿ si nu numai.

Potentialii colegi vor fi alesi in functie de:
- gradul de experienta in domeniul publicitar si/sau marketing
- spiritul de initiativa
- capacitatea de adaptare
- receptivitatea la idei inedite
- abilitatea de a lucra cu oameni din cei mai diversi ca tipologie psihologica
- cunoasterea cel putin a unei limbi de circulatie internationala

si vor beneficia de:
- un pachet salarial motivant
- apartenenta la o echipa dinamica, profesionista si entuziasta
- o atmosfera de lucru de nota 10
- posibilitatea construirii si consolidarii unei cariere in domeniu