ACCOUNT MANAGER

AGENTURA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie de creatie cauta SEF ! Adica, ne dorim un Account Manager capabil sa ne puna la munca, sa ne tina in fata calculatoarelor pana tarziu in noapte si sa ne dea indicatii pretioase despre ce-si doreste clientul.

Accountul primeste bani. Relatii sociale. Notorietate. Bani. Ocazia de a iesi in fata. Bani.

Ce trebuie sa faci?

- sa atragi clienti noi
- sa tii legatura cu clientii nou-dobanditi
- sa actionezi ca interfata intre clienti si colegii din agentie
- sa participi la sedintele de creatie si de elaborare a strategiilor de promovare pentru clientii tai
- sa comunici cu echipa de creatie si sa iti insusesti o serie de cunostinte cu caracter tehnic
- sa fii capabil sa prezinti si sa sustii propunerile creative ale agentiei in fata clientilor

CERINTE

- sa intelegi ce inseamna o agentie de creatie (daca stii ce este si ce face o agentie de publicitate, esti pe drumul cel bun)
- sa fii capabil sa vinzi servicii

BENEFICII OFERITE

Ce primesti pentru asta?

- un target pe masura ambitiilor tale
- salariu fix
- comision negociabil
- telefon de serviciu
- un birou doar al tau
- masina (pentru deplasarile in afara orasului)
- sansa de a lucra intr-un domeniu stresant, agitat, in care totul se face in criza de timp, dar in care satisfactiile sunt pe masura

Agentura Creative Services este specializata in creatia publicitara, elaborarea de strategii de promovare si consultanta de marketing. Vizionati site-ul pentru detalii.