A. S. R.-DIVIZIA CONSTRUCTOR - CLUJ

PERPETUUM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti in zona arondata;
- Implementarea strategiei de vanzari in teritoriu;
- Preluarea comenzilor de la clienti;
- Analiza pietei din zona arondata.
- Promovarea si vanzarea de: parchet laminat si stratificat; usi PORTA DOORS; sape si adezivi THOMSIT si HENKEL;pardoseala suprainaltata; stergatoare profesionale
- PORTOFOLIU DE CLIENTI-MARE AVANTAJ

CERINTE

Candidatul ideal este o persoana tenace, ambitioasa, dinamica si organizata, cu spirit competitiv, cu initiativa si dorinta de afirmare pe plan profesional.

Cerinte :
- Experienta in vanzari de materiale de constructii: minimum 1 an;
- Permis de conducere categoria B: minimum 1 an;
- Cunostinte de operare PC.
- Portofoliu de clienti mare avantaj

BENEFICII OFERITE

Societatea ofera pentru ocupantul acestui post conditii atragatoare de salarizare, masina de serviciu, telefon mobil, precum si posibilitati de dezvoltare continua a carierei si de pregatire profesionala.

Companie nationala specializata in importul si distributia de materiale auxiliare si accesorii de constructii, precum si in importul si distributia de ambalaje - capace, capse, borcane etc.