**REFERENT BANCAR DEPARTAMENT ADMINISTRARE CREDITE - CLUJ NAPOCA**

TRENKWALDER SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmareste permanent activitatea clientilor mari;
Indruma si verifica activitatea unitatilor in actiunea de urmarire si recuperare a creditelor restante;
Verifica si evalueaza modul in care unitatea teritoriala monitorizeaza calitatea portofoliului de credite.

CERINTE

Studii superioare economice finalizate;
Minim 3 ani experienta bancara;
Cunostinte solide din domeniul financiar - bancar;
Cunostinte operare PC;
Persoana responsabila.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant;
Training intern si extern;
Posibilitatea de dezvoltare profesionala.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi, Satu Mare.