ŞEF BIROU

KESZ SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Îndeplineşte sarcinile administrative
 Gestionează corespondenţa zilnică şi convorbirile telefonice
 Înregistrarea respectiv arhivarea documentelor ieşite/intrate şi la nevoie traducerea lor
 Suport administrativ pentru departamentele de producţie şi antrepriză

CERINTE

 Absolventă de studii medii / superioare
 Cunoaşterea limbii române, maghiare şi engleze
 Aptitudini PC: Word, Excel, Powerpoint, Internet
 Permis de conducere de tip B.
 Abilităţi de comunicare, de traducere şi de organizare

BENEFICII OFERITE

Oferim:
¿ Condiţii de lucru în mediu dinamic şi într-o echipă tânără
¿ Venituri competitive şi pachet salarial atractiv
¿ Posibilităţi de dezvoltare continuă din punct de vedere profesional

S.C. KESZ S.R.L. din Cluj-Napoca face parte din KESZ GROUP, una din cele mai mari societăţi comerciale prezentă pe piaţa construcţiilor şi a materialelor de construcţii din Europa Centrală şi de Est, cu sediul central în Ungaria. S.C. KESZ S.R.L. este o societate comercială de construcţii şi de tehnica construcţiilor, oferind toată gama de servicii Clienţilor săi de la consultanţă şi proiectare până la execuţie, de la demolări până la finisaje, fiind axată pe antrepriză generală în domeniul construcţiilor.