Sofer

365 JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sofer
carnet de conducere categoria B
Deplasari in tara
program de lucru 8h/zi(flexibil);
salariul 1400 lei-net
3 luni de proba ;
Concediu 21 zile/an Domiciliu: Cisnadie sau Sibiu

Firma de prestigiu aflata la 8 km de Sibiu in localitatea Cisnadie avand domeniul de activitate producerea de diferite profile din Mdf, lemn si PVC.
Momentan se produc plinte din MDF si PVC precum si accesorii pentru acestea (coltar interior, coltar exerior, elemente de legatura, terminatii stanga/ dreapta).

CERINTE

Permis de conducere : categoria B: minim 3 ani

Persoana dornica de munca cu o atitudine pozitiva

Referinte de la locul de munca anterior prezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate?

Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.

www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate