zidari

SC RENTACRED ALI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatii selectati vor lucra pe santiere in Cipru, in diverse locatii.
Se cere experienta pentru domeniul in care aplicati, cunostinte in realizarea de beton armat, acoperis, gresie, faianta, etc.
Se va lucra in program de 10-12 ore/zi, 6 zile/saptamana

CERINTE

-experienta pe postul pe care aplicati
-cunostinte minime de limba engleza
-cunostinte in realizarea de beton armat, acoperis, gresie, faianta,etc
-seriozitate
-lipsa antecedente penale.
-stare foarte buna de sanatate

BENEFICII OFERITE

Angajatorul va incheia contract pentru o perioada initiala de 6 luni, care poate fi prelungit pentru inca 6 luni.
Salarizarea se realizeaza astfel: in primele 2 luni se vor plati 4 euro/ora, urmand ca pentru celelalte luni, functie de realizari, sa se plateasca 5-7 euro/ora
Angajatorul asigura cazarea, achita costul asigurarii medicale si sociale.
Nu se asigura masa, angjatorul nu plateste si nu deconteaz costul transportului

Firma specializata in selectia si plasarea fortei de munca in tara si strainatate